O nas / Aktualności

Niepełnosprawni pracownicy AMS znów z medalami!

Radosław Stańczuk (na zdjęciu w drugim rzędzie) i Stefan Makowski (z podniesionymi rękami), niepełnosprawni pracownicy działu kontroli jakości w AMS, a zarazem znakomici sportowcy, przywieźli medale z kolejnych zawodów.

W czasie odbywającego się w dniach 9-11 czerwca 2006 Pucharu Świata w Turynie w szermierce na wózkach Radek zajął 3 miejsce w szpadzie mężczyzn kategorii A oraz 3 miejsce w szabli mężczyzn kategorii A. Natomiast Stefan zajął 1 miejsce w szabli mężczyzn kategorii A oraz 3 miejsce we florecie mężczyzn kategorii A. Czteroosobowa polska drużyna, w której wystąpili Stefan i Radek, wywalczyła 1 miejsce w szabli mężczyzn. W ogólnej klasyfikacji medalowej Polska uplasowała się na 2 miejscu z dwoma złotymi, dwoma srebrnymi i dziesięcioma brązowymi medalami.