StartOferta

Startuje kampania prac laureatów 1. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS!

30.06.2004
			Startuje kampania prac laureatów 1. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS!
Pierwszego lipca 2004 roku rozpoczyna się ogólnopolska kampania reklamowa prac nagrodzonych w 1. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS. Zwycięski projekt Michała Jochimka i siedem wyróżnień do końca sierpnia eksponowanych będzie w głównych miastach Polski. Plakaty promujące dane miasto lub region prezentowane będą w innych, zachęcając do ich odwiedzenia.

Na eksponowanych plakatach umieszczona jest informacja o autorze i rodzaju nagrody, jaką zdobył w konkursie.

Kampania jest kolejnym etapem realizacji 1. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS, projektu zainicjowanego w kwietniu br., którego głównym celem jest poprawa sposobu postrzegania reklamy na ulicach miast oraz tworzenie wzorców estetycznych i funkcjonalnych reklamy zewnętrznej.

„Jesteśmy zadowoleni z przebiegu i rezultatów 1. edycji. Wstępne podsumowanie jest bardzo pozytywne: na konkurs napłynęło ponad sto prac, a laureatami zainteresowały się media i agencje reklamowe. Np. pani Joannie Gromek, autorce pracy „Wolin” zaproponowała zatrudnienie szczecińska agencja reklamowa Oskar Wegner.” - komentuje Grażyna Gołębiowska, dyr. marketingu AMS.

W założeniach pomysłodawców projektu, istotną związaną z nim korzyścią może być oddźwięk społeczny rozpoczynającej się właśnie kampanii. „Mamy nadzieję, że pobudzi ona do poznawania ciekawych, pięknych miejsc Polski oraz do dyskusji o sposobach ich promocji.”- dodaje Gołębiowska.

Kolejna edycja konkursu Galerii Plakatu AMS będzie miała miejsce na jesieni br.

Nie tylko biznesDla klientów
BACK TO TOP