StartOferta

Schweppes po raz pierwszy na nośnikach reklamy zewnętrznej – day

31.05.2004
			Schweppes po raz pierwszy na nośnikach reklamy zewnętrznej – day
Pierwszego czerwca rozpoczyna się kampania napoju Schweppes na backlightach 6x3 należących do AMS. Koncern Pepsico, właściciel marki, po raz pierwszy zdecydował się reklamować Schweppsa na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Plakaty wydrukowano wykorzystując nowoczesną technikę day&night, pozwalającą na ekspozycję innego motywu w dzień i innego w nocy. Kampania obejmuje Warszawę, Poznań, Trójmiasto, Kraków i teren aglomeracji Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Kampania potrwa do końca czerwca i jest kampanią rotującą /plakaty przewieszane są na nośniki w innych lokalizacjach, co pozwala zwiększyć zasięg kampanii/.

„Kampania Schweppsa jest kolejnym dowodem na wzrastające zainteresowanie klientów nowoczesnymi nośnikami wysokojakościowymi, do jakich należy backlight 6x3. Bardzo dobry projekt i druk w technice day&night znakomicie wykorzystują możliwości nośnika i wzmacniają siłę przekazu.” komentuje Sławomir Jędrzejewski, Wiceprezes Zarządu AMS i Dyr. ds. Sprzedaży.

Backlighty są najbardziej spektakularnymi nośnikami reklamy zewnętrznej. Wielkość i świetne właściwości ekspozycyjne związane z zastosowaniem materiału winylowego i równomiernie rozłożonego oświetlenia zapewniają wyjątkową skuteczność przekazu reklamowego.

Kreację kampanii przygotował węgierski oddział agencji Young&Rubicam. Media zakupiła agencja MediaDirection.

Nie tylko biznesDla klientów
BACK TO TOP