StartOferta

Kolejna niestandardowa ekspozycja na nośnikach AMS !

12.10.2004
			Kolejna niestandardowa ekspozycja na nośnikach AMS !
Od początku października na nośnikach reklamy zewnętrznej trwa wizerunkowa kampania batonów Snickers. Twórcy projektów posłużyli się motywem orzecha, który jest dodatkowym, przestrzennym elementem plakatów wykorzystywanych w kampanii.

Na nośnikach należących do AMS do tradycyjnych billboardów zamontowano dodatkowy, wystający element - orzech, a do citylightów przestrzenne wytłoczenia w kształcie orzecha.

Na billboardach orzech wystaje poza granice plakatu, tak jakby chciał z nich uciec. Przekaz jest zilustrowany hasłem "Ten orzech już musi lecieć".

W citylightach przednia szyba została zastąpiona powierzchnią z płyty pleksiglasowej, na której nadrukowany jest layout z wytłoczonym przestrzennie motywem orzecha. Tu hasło brzmi: "On umie już czytać, a ty?"

Plakaty z trójwymiarowymi elementami zamontowano wyłącznie na nośnikach AMS. Oprócz przestrzennych konstrukcji w kampanii wykorzystywane są także tradycyjne plakaty z kilkoma różnymi motywami eksponowane na billboardach i citylightach AMS-u oraz innych firm.

Ekspozycja obejmuje swoim zasięgiem osiem głównych miast Polski i potrwa do końca października 2004 roku.

Kreacja została przygotowana przez agencję Nos/BBDO. Za zakup powierzchni odpowiadał dom mediowy Mediacom Warszawa.

Nie tylko biznesDla klientów
BACK TO TOP