StartOferta

CityINFOtv rozszerza treści redakcyjne

14.09.2009
			CityINFOtv rozszerza treści redakcyjne
„Kronika.waw.pl” – seria krótkich filmów ilustrujących codzienne życie Warszawy, od września wzbogaciła treści prezentowane w CityINFOtv, należącej do AMS telewizji kontentowo-reklamowej w wagonach warszawskiego metra.

Filmy emitowane są dzięki porozumieniu o współpracy AMS z Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy. Krótkie filmy pokazujące w formie kroniki aktualności i wydarzenia z życia stolicy zostały przygotowane przez Centrum Komunikacji Społecznej w kooperacji z TVP Warszawa. W CityINFOtv filmy prezentowane są w spotach o długości od 20 do 45 sekund, a ich emisja odbywa się równolegle z premierami telewizyjnymi na antenie TVP WARSZAWA.

Kronika.waw.pl to kolejny już krok w kierunku poszerzenia i uatrakcyjnienia treści, które oferujemy pasażerom metra na ekranach - mówi Arkadiusz Gawlak, dyrektor ds. rozwoju Oferty OOH, odpowiedzialny za CityINFOtv – informacje o Warszawie interesują naszych odbiorców, stąd decyzja o współpracy przy emitowaniu kronik była dla nas naturalna.

Nie tylko biznesDla klientów
BACK TO TOP